Kutsume  noori tantsuloojaid osalema tantsusessioonil Future!  


Kui sa oled vähemalt 12 aastane, tunned huvi tantsu loomise vastu, soovid selles vallas areneda ja leida väljundit, siis on järgnev jutt just sulle!  


Future tantsusessiooni lõpuks valmib tantsusüit noorte töödest, mis põhinevad ühiselt valitud teemal.

Selleks kohtusime protsessis osaleda soovivate tantsuloojatega 10. veebruaril Lille majas (Lille 9) kell 13.00. Leidsime koos ühise teema, mida soovime käsitleda ning räägisime enda ootustest osalejatele ning esitlusele tulevale tööle. Käsitlesime muusikavalikuga seotud teemasid ning lihtsamaid tantsukompositsiooni võtteid, mis aitavad ka lühikese tantsuteose siduda terviklikuks lühilavastuseks.

Leppisime kokku veebiplatvormi edasiseks suhtluseks, kus jooksvalt protsessi kulgu jälgida, küsimusi küsida ning koos neile vastuseid leida. Siin toimub ka tantsusüidi planeerimine, mida juhivad Future sessiooni üldlavastajad Anne ja Helle.


Edaspidi

Kohtume taas 24. märtsil, et vaadata üle senine progress ning kohtuda nõuandvasse kogusse kuuluvate ekspertidega, kelleks on:

Raido Mägi - TÜVKA tantsukunsti õppejõud, kel pikaajaline kogemus nii looja, liikuja kui õpetajana.

Eline Selgis - TÜVKA tantsukunsti eriala vilistlane, hetkel omandab teatriteaduste magistrikraadi Tartu Ülikoolis.Tantsusüidi esitlus 27. mail ERM-i teatrisaalis.

Esitlusele tuleb protsessi käigus valminud ühisloomingul baseeruv teos, mis Future sessiooni üldlavastajate ning nõuandva kogu ekspertide toel on lihvitud terviklikuks tantsusüidiks.

Etenduse lõppedes istume tagasisideringi, reflekteerime oma tegevust, kuulame nõuandva kogu tagasisidet ning jagame soovitusi tulevikuks

 

Just Tantsukool ootab oma loomingulise perega liituma nii noori kui täiskasvanuid tantsuhuvilisi!
0. klassi ja täiskasvanute rühma ootame liitujaid terve õppeaasta jooksul.

 


Koolis õpetatavate tantsustiilide juurde kuuluvad nii loovtants, lastetants, moderntants, kaasaegne tantsutehnika, ballett ja rahvatants. Meie õpetajate kohta loe siit.