Teisipäev, 10.00-11.30 Marianne Männi ja ballett
Balleti tund aitab parandada rühti, koordinatsiooni, muusikalist kuulmist, painduvust ning loomulikult ka lihastoonust. Tunnis sooritatakse harjutusi nii stange ääres kui ka saali keskel. Tunnis osalemiseks ei ole oluline ei eelnev kogemus ega ettevalmistus. Tulijatel on soovitatav kanda mugavaid liibuvaid riideid ja sokke või pehmeid balleti susse.

Kuutasu 20 € Üksiktund 7 €

Teisipäev, 19.00-20.30 Eline Selgis, kaasaegne- ja džässtantsutehnika
Tunnis tegeletakse nii liikumistega, mis parandavad rütmi, koordinatsiooni, tasakaalu, tõstavad lihastoonust ning aitavad pehmelt liikuda põrandal, samuti on tunnis olulisel kohal lõdvestuse leidmine kehas. Tunnis osalemiseks ei ole oluline eelnev kogemus. Tulijatel on soovitatav kanda pikki pükse ning õlgasid katvat pluusi/peale võtmiseks pusa-kampsunit.

Neljapäev, 19.00-20.30 Helle Mari Toomel, kaasaegne tantsu- ja põrandatehnika
Tunnis tegeletakse liikumistega, mis aitavad leida enda keset, parandavad tasakaalu ja tõstavad lihastoonust. Eriti pööratakse tähelepanu käe-, selja- ja kerelihaste treeningule. Samuti on olulisel kohal lõdvestuse ning pingutuse vahelise suhte leidmine. Tunnis osalemiseks ei ole oluline eelnev kogemus. Tulijatel on soovitatav kanda pikki pükse ning õlgasid katvat pluusi/peale võtmiseks pusa-kampsunit.

Teisipäeval ja neljapäeval toimuvate kaasaegse tantsu tundide eest on võimalik maksta koos:
Kuutasu: 1x nädalas 15 €; 2x nädalas 25 € Üksiktund: 7 €