Esmaspäev 19.00-20.30 kaasaegne tantsu- ning põrandatehnika

Tund on suunatud edasijõudnutele, kel selja taga juba paari aastane liikumiskogemus. Tunnis tegeletakse liikumistega, mis aitavad leida enda keset, parandavad tasakaalu ja tõstavad lihastoonust. Eriti pööratakse tähelepanu käe-, selja- ja kerelihaste treeningule. Treening toimub läbi kaasaegse tantsu- ning põrandatehnika omandamise. Samuti on olulisel kohal lõdvestuse ning pingutuse vahelise suhte leidmine. Tulijatel on soovitatav kanda pikki pükse ning õlgasid katvat pluusi/peale võtmiseks pusa-kampsunit.


Teisipäev 19.00-20.30 tantsuline liikumine
Tund on eeskätt mõeldud algajatele ja neile, kes end lihtsalt juba mõnda aega liigutanud pole. Tunni eesmärgiks ongi liigeste vahele kasvanud sammal välja koukida, sõrmedega varvastest kinni haarata ning niisama liikumisest rõõmu tunda. Tunnis tegeletakse erinevate harjutustega nii püsti kui põrandal ning oluline roll on ka venitusel. Tulijatel on soovitatav kanda pikki pükse ning õlgasid katvat pluusi/peale võtmiseks pusa-kampsunit.

 

Neljapäev 19.00-20.30 tantsuline liikumine ja põrandatehnika
Tund on mõeldud kesktasemele, tehakse kergemaid ja raskemaid harjutusi nii püsti kui ka põrandal. Eesmärk kasvatada keha toonust, parandada rühti ning lihaste elastsust. Tund on sobivaks hüppelauaks neile, kes tulevikus edasijõudnute rühmaga soovivad liituda. Nagu ka teistes tundides, on siingi olulisel kohal venitus ning lõdvestus. Tulijatel on soovitatav kanda pikki pükse ning õlgasid katvat pluusi/peale võtmiseks pusa-kampsunit.


 

Hinnad: 1 x nädalas 15 € ja 2 x nädalas 25 € (Nt esmaspäev + neljapäev).

Õpetaja: Helle Mari Toomel

Info: hellemaritoomel@gmail.com

 

 
Foto: Carmen Seljamaa